Chemia do jacuzzi

Cały asortyment chemii do jacuzzi dostępny w naszym sklepie internetowym chemiaspa.pl

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową profesjonalnej chemii do jacuzzi. Proponujemy środki firmy HTH. Środki do pielęgnacji wody w wannie spa możemy podzielić na produkty do dezynfekcji, regulacji pH wody, usuwające mętność wody, zmiękczające wodę, usuwające nadmiar piany we wannie, czyszczące, a także produkty zapachowe do aromaterapii.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail. Doradzimy, spakujemy i wyślemy. Wszystko sprawnie i solidnie.

Pielęgnacja wody

Środki do dezynfekcji wody w jacuzzi to trzy produkty: HTH Spa Chlor Granulat, HTH Spa Chlor Szokowy i HTH Spa Bezchlorowy.
HTH Spa Chlor Granulat jest oparty na chlorze i służy do stałej dezynfekcji wody w jacuzzi. HTH Spa Szokowy to także produkt chlorowy ale o innym zakresie działania. Jest to środek interwencyjny, stosowany do świeżo nalanej wody lub wody zaniedbanej, pełnej bakterii i glonów. HTH Bezchlorowy Szokowy jest produktem opartym na bromie i stosujemy go zamiennie z produktami chlorowymi.

Kolejne środki to produkty regulujące pH wody w jacuzzi. Znajdziemy tu HTH Spa pH Minus i HTH Spa pH Plus. Prawidłowe pH w jacuzzi stanowi podstawę dla środków dezynfekcyjnych. Przy właściwym pH wody dezynfekcja jest najskuteczniejsza, a dodatkowo woda staje się bardziej „przyjazna” dla naszej skóry. Woda ma tendencję do wzrostu pH dlatego będziemy potrzebować środek HTH Spa PH minus. HTH Spa Ph Plus jest potrzebny do korekty pH przy nadmiernym użyciu PH Minus.

Następnym ważnym elementem pielęgnacji wody w jacuzzi jest efekt krystalicznej wody. Odpowiada za to środek dezynfekujący oraz filtr. Warto to elementy wspomóc środkiem HTH Spa Krystalizator. Produkt walczy z mętną wodą, a także zapobiega powstawaniu glonów i redukuje jony metali w wodzie.

Inne produkty, które warto nabyć to HTH Spa Antymus. Woda w wannie ma tendencję do wytwarzania dużej ilości piany. Związane jest to z efektem hydromasażu, czyli połączenia cyrkulacji wody z powietrzem. Nakrętka tego środka powinna na pewien czas zminimalizować efekt piany.

W grupie produktów czyszczących mamy HTH Spa Czyszczący przeznaczony do mycia generalnego wanny. HTH Spa Czyszczący Linię Wody do usuwania osadu na liniii wody, może być stosowany w trakcie użytkowania wanny. I ostatni środek z tej grupy to HTH Spa Czyszczący Filtr. Bardzo dobry produkt przeznaczony do mycia filtra jacuzzi. Dzięki niemu umyjemy filtr znacznie efektywniej niż pod bieżącą wodą. Wpływa to na poprawę jakości filtracji wody w w jacuzzi, a także wydłużenie czasu pracy filtra jacuzzi.

Aromaterapia w jacuzzi

Pozostała nam jeszcze aromaterapia. Zapachy do wanny spa to świetnie dopełnienie efektu terapeutycznego hydromasazu. Obok dobrego samopoczucia zapewnianego przez hydroterapię można również skorzystać z zalet aromaterapii, dzięki hth Spa Aromatom, które umożliwiają rozluźnienie, zrelaksowanie lub rewitalizowanie.

– Hth Spa Kwiat Pomarańczy jest aromatem “zapachowo-pielęgnacyjnym” o właściwościach uspakajających
– Hth Spa Kwiat Owoców Cytrusowych jest aromatem “zapachowo-pielęgnacyjnym” o właściwościach pobudzających
– Hth Spa Kwiat Bawełny jest aromatem “zapachowo-pielęgnacyjnym” o właściwościach odprężających
– Hth Spa Zielona Herbata jest aromatem “zapachowo-pielęgnacyjnym” o właściwościach orzeźwiających
Dostępne są także aromaty w większych opakowaniach firmy Bassau, o zapachach kwiat brzoskwini-mandarynka, brzoza, classic, cytryna-pomarańcza, fantazja, polarna noc, róża, rumianek, świerk i zielona cytryna .

Wszystkie produkty mamy dostępne także w naszym sklepie internetowym chemiaspa.pl

Zapraszamy do składania zamówień, przygotujemy także ofertę

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zadzwoń do nas już teraz lub odwiedź nasz sklep internetowy
tel. 608165724www.chemiaspa.pl